style type="text/css"> .jlr .jlr_item { font-size: 1rem; display: inline-block; box-sizing: border-box; padding: 5px; } .jlr img.jlr_img { height: 200px; opacity: 0; } .jlr img.jlr_loaded { -webkit-transition: opacity 1s ease-in; -moz-transition: opacity 1s ease-in; -o-transition: opacity 1s ease-in; -ms-transition: opacity 1s ease-in; transition: opacity 1s ease-in; opacity: 1; } .gray_out { background-color: #eee; }

Oferta pracy w Banku

Oferta pracy w Banku -

Bank Spółdzielczy w Legnicy zatrudni:

Pracownika obsługi klienta

Miejsce pracy: Centrala Banku w Legnicy

Główne zadania m.in.:

  • sprzedaż produktów bankowych, w tym: kredyty gotówkowe, rachunki, lokaty,
  • obsługa transakcyjna klientów, w tym kasowa,
  • sprzedaż ubezpieczeń,
  • przygotowanie oraz weryfikowanie poprawności dokumentów i umów dla klientów,
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami poprzez indywidualne podejście do aktualnych i przyszłych potrzeb każdego Klienta

Wymagania:

  • wykształcenie średnie / wyższe,
  • znajomość programów pakietu MS Office Excel i Word,
  • proaktywna postawa wobec klientów,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie w pracy w sektorze bankowym mile widziane.

Wybranym osobom oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w stabilnym Banku Spółdzielczym,
  • pracę w przyjaznej atmosferze opartej na zaufaniu i współpracy,
  • dodatkowe świadczenia socjalne,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji,
  • szkolenia i kursy,
  • system premiowy uzależniony od skali zaangażowania,
  • możliwości zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • możliwość przynależności do ubezpieczenia grupowego w jednej z wiodących firm ubezpieczeniowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przekazanie ofert zawierających CV oraz list motywacyjny
osobiście w siedzibie Banku, pocztą tradycyjną lub na adres e-mail: sekretariat@bslegnica.pl
W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla obecnych i przyszłych rekrutacji  prowadzonych przez Bank Spółdzielczy w Legnicy z siedzibą przy ulicy Wjazdowej 2, 59-220 Legnica zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Oferty nie zawierające zgody na przetwarzanie danych nie będą rozpatrywane.

Klauzula Informacyjna Administrator
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Bank Spółdzielczy w Legnicy, z siedzibą ul. Wjazdowa 2, 59-220 Legnica, wpisany przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy KRS do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000045757, NIP 691-020-54-23, REGON 000509985. W Banku został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych. Można się z nim skontaktować pisząc - najlepiej z dopiskiem ,,Inspektor Ochrony Danych Osobowych” - na adres pocztowy Banku lub adres elektroniczny: e-mail: iod@bslegnica.pl. Bank przetwarza dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie obowiązujących przepisów prawa i ich podanie jest niezbędne w zakresie z nich wynikających (np. imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie wynikają z Kodeksu pracy). Pozostałe dane zawarte w przesłanej aplikacji (np. wizerunek)  przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, wyrażonej poprzez wysłanie zgłoszenia rekrutacyjnego i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Dane osobowe przesłane w aplikacji przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji,  a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach do czasu jej cofnięcia. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Kandydat ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia.