Aktualności i Komunikaty

Dni Płatności Bezgotówkowych

Aktualności i Komunikaty - Dni Płatności Bezgotówkowych
Nasze finanse stają się coraz bardziej cyfrowe, przelewy robimy przez internet, za zakupy płacimy kartą lub telefonem. W kampanii zachęcamy do aktywnego korzystania z płatności bezgotówkowych. Dla konsumentów i dla przedsiębiorców oznaczają one oszczędność czasu, większe bezpieczeństwo i wygodę.

E-składka ZUS

Aktualności i Komunikaty - E-składka ZUS
Przedsiębiorco, od 1 stycznia 2018 r. wszystkie składki do ZUS będziesz przekazywać na jeden, indywidualny numer rachunku składkowego. Informację o numerze tego rachunku dostaniesz z ZUS listem poleconym w czwartym kwartale 2017 r.

Uwaga na wyłudzenia „na koronawirusa”

Aktualności i Komunikaty - Uwaga na wyłudzenia „na koronawirusa”
Uwaga na wyłudzenia „na koronawirusa” !!! Obecnie obowiązujący stan zagrożenia epidemicznego wykorzystują oszuści. To dla nich okazja do wyłudzenia loginów i haseł do bankowości za pomocą fałszywych stron płatności. Jak działają oszuści? ...

Uwaga na wirusy - Phishing

Aktualności i Komunikaty - Uwaga na wirusy - Phishing

W trosce o Państwa bezpieczeństwo informujemy, że w ostatnim czasie pojawiło się nowe zagrożenie dla klientów bankowości elektronicznej. Pragniemy jednocześnie podkreślić, że dotyczy ono bezpośrednio klientów, a nie systemów bankowych i jest spowodowane działaniem szkodliwego oprogramowania zainstalowanego na komputerze Klienta.

Oprogramowanie to wymusza kilka prób logowania do systemu bankowości internetowej i jednocześnie fałszywie informuje o nieudanym logowaniu. W ten sposób kilkukrotnie pozyskuje dane, które wykorzystuje do zatwierdzania operacji bez wiedzy klienta, np. wykonania przelewu.


Bankowość internetowa EBO RWD

Aktualności i Komunikaty - Bankowość internetowa EBO RWD
Informujemy, że od dnia 12 września 2019 zostanie wyłączona "stara wersja" bankowości elektronicznej EBO. Od tego dnia dostęp do bankowości internetowej będzie odbywał się w EBO RWD zgodnej z dyrektywą bezpieczeństwa PSD2 pod adresem: https://ebank.bslegnica.pl

Oferta sprzedaży lokalu w centrum Legnicy

Aktualności i Komunikaty - Oferta sprzedaży lokalu w centrum Legnicy

Bank Spółdzielczy w Legnicy OFERUJE do SPRZEDAŻY lokal o powierzchni użytkowej 230,30 m2, zajmujący całe drugie piętro, mieszczący się w centrum Legnicy przy ul. Wjazdowej 2


Komunikat w sprawie zagrożenia epidemiologicznego

Aktualności i Komunikaty - Komunikat w sprawie zagrożenia epidemiologicznego
Szanowni Państwo, mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów oraz Pracowników, zwracamy się z prośbą do Państwa o ograniczanie wizyt w Oddziałach naszego Banku do niezbędnego minimum.

Wnioski 300+ 500+

Aktualności i Komunikaty - Wnioski 300+ 500+
Uprzejmie informujemy, że od 1 lipca można składać wniosek o świadczenie z programu Dobry Start (300+) na okres 2020/2021.

Złożysz go wygodnie i szybko za pomocą naszej bankowości internetowej.


Płatność telefonem G Pay

Aktualności i Komunikaty - Płatność telefonem G Pay
Google Pay to aplikacja pozwalająca na dokonywanie płatności zbliżeniowych przy użyciu telefonu, bez konieczności posiadania karty płatniczej.

Zostań udziałowcem naszego Banku

Aktualności i Komunikaty - Zostań udziałowcem naszego Banku
Dołącz do grona współwłaścicieli Banku Spółdzielczego w Legnicy i zostań Udziałowcem instytucji finansowej posiadającej bogatą, ponad 70 letnią tradycję świadczenia usług bankowych