Wnioski pomocowe Tarcza Finansowa PFR

Wnioski pomocowe Tarcza Finansowa PFR -

Bank Spółdzielczy w Legnicy wychodząc naprzeciw oczekiwań naszym Klientom uruchomił obsługę pomocowych wniosków Tarcza Finansowa PFR oraz 500+ i 300+

Wnioski można składać za pośrednictwem naszego systemu bankowości elektronicznej EBO.

Po zalogowaniu się w menu aplikacji EBO: Usługi > Wnioski > przycisk: Złóż wniosek wybieramy dany wniosek. Przy tworzeniu wniosku mogą wyświetlić się wszystkie dostępne wnioski, ale:

  • wniosek Tarczy Finansowej PFR można złożyć tylko z rachunku firmowego (klient firmowy i klient korporacyjny)
  • wnioski 500+, 300+ można złożyć tylko z rachunku indywidualnego (klient indywidualny)

Tarcza Finansowa PFR. To program pomocowy dla mikro, małych i średnich oraz dużych firm, których sytuacja finansowa pogorszyła się w związku z epidemią koronawirusa. Wnioski o finansowanie w postaci częściowo bezzwrotnych subwencji w przypadku mikrofirm oraz małych i średnich firm można złożyć poprzez system bankowości internetowej naszego Banku. W przypadku dużych firm wnioski o finansowanie można złożyć bezpośrednio w PFR na stronie www.pfr.pl/tarcza.

Informujemy, że w serwisie internetowym dla naszych Klientów Banku Spółdzielczego w Legnicy pod adresem strony www.grupabps.pl/wsparcie-dla-klientow, został uruchomiony Kalkulator, za pomocą którego przedsiębiorcy ubiegający się o wsparcie w ramach Tarczy Finansowej PFR mogą wyliczyć maksymalną dla siebie wysokość subwencji PFR.

Szczegółowe informacje: Tarcza Finansowa PFR