Oferta sprzedaży lokali w centrum Legnicy

Oferta sprzedaży lokali w centrum Legnicy -

Oferujemy do sprzedaży samodzielne lokale użytkowe, mieszczące się w centrum Legnicy przy ul. Wjazdowej 2 (siedziba Centrali Banku):

  1.  Lokal o powierzchni użytkowej 219,90 m2, znajduje się na trzecim piętrze, składa się z ośmiu pomieszczeń biurowych, dwóch wc, pomieszczenia socjalnego, pomieszczenia gospodarczego i korytarza. Lokal nie posiada pomieszczeń przynależnych. Cena wywoławcza lokalu wynosi 500.000,00 złotych. 
  2. Lokal o powierzchni użytkowej 203,40 m2, znajduje się na czwartym piętrze, składa się z siedmiu pomieszczeń biurowych, dwóch wc, pomieszczenia socjalnego, magazynu, pomieszczenia gospodarczego i korytarza. Lokal nie posiada pomieszczeń przynależnych.  Cena wywoławcza lokalu wynosi 400.000,00 złotych. 

W budynku jest klimatyzacja i winda. Lokale wymagają częściowego remontu i adaptacji do potrzeb kupującego. Istnieje możliwość nabycia każdego lokalu z osobna.

Informujemy, iż jest możliwość ubiegania się w naszym Banku o kredyt na sfinansowanie zakupu lokalu.

Lokale można oglądać po wcześniejszym uzgodnieniu terminu, Centrala Banku Spółdzielczego w Legnicy - sekretariat tel. 76/876-30-10.

W przypadku zainteresowania zakupem prosimy o złożenie pisemnej oferty zakupu lub o kontakt pod podanym wyżej numerem telefonu.