Aktualności i Komunikaty

Komunikaty Banku

Aktualności i Komunikaty - Komunikaty Banku
Ważne komunikaty Banku:

Przypominamy, że należy umieszczać na dyspozycjach dokonania przelewu krajowego lub zagranicznego bez względu na walutę, składanych zarówno w formie papierowej, jak i za pośrednictwem systemu bankowości internetowej i mobilnej następujące informacje:

...

Dni Płatności Bezgotówkowych

Aktualności i Komunikaty - Dni Płatności Bezgotówkowych
Nasze finanse stają się coraz bardziej cyfrowe, przelewy robimy przez internet, za zakupy płacimy kartą lub telefonem. W kampanii zachęcamy do aktywnego korzystania z płatności bezgotówkowych. Dla konsumentów i dla przedsiębiorców oznaczają one oszczędność czasu, większe bezpieczeństwo i wygodę.

E-składka ZUS

Aktualności i Komunikaty - E-składka ZUS
Przedsiębiorco, od 1 stycznia 2018 r. wszystkie składki do ZUS będziesz przekazywać na jeden, indywidualny numer rachunku składkowego. Informację o numerze tego rachunku dostaniesz z ZUS listem poleconym w czwartym kwartale 2017 r.

Uwaga na wirusy - Phishing

Aktualności i Komunikaty - Uwaga na wirusy - Phishing

W trosce o Państwa bezpieczeństwo informujemy, że w ostatnim czasie pojawiło się nowe zagrożenie dla klientów bankowości elektronicznej. Pragniemy jednocześnie podkreślić, że dotyczy ono bezpośrednio klientów, a nie systemów bankowych i jest spowodowane działaniem szkodliwego oprogramowania zainstalowanego na komputerze Klienta.

Oprogramowanie to wymusza kilka prób logowania do systemu bankowości internetowej i jednocześnie fałszywie informuje o nieudanym logowaniu. W ten sposób kilkukrotnie pozyskuje dane, które wykorzystuje do zatwierdzania operacji bez wiedzy klienta, np. wykonania przelewu.


Oferta sprzedaży lokalu w centrum Legnicy

Aktualności i Komunikaty - Oferta sprzedaży lokalu w centrum Legnicy

Bank Spółdzielczy w Legnicy OFERUJE do SPRZEDAŻYsamodzielny lokal użytkowy, mieszczący się w centrum Legnicy przy ul. Wjazdowej 2


Oferta sprzedaży nieruchomości

Aktualności i Komunikaty - Oferta sprzedaży nieruchomości

Bank Spółdzielczy w Legnicy OFERUJE do SPRZEDAŻY lokal niemieszkalny położony w Krotoszycach ul. Piastowska 30A


Nieczynny oddział w Kunicach

Aktualności i Komunikaty - Nieczynny oddział w Kunicach
W związku z aktem wandalizmu (wysadzenie bankomatu) wewnątrz budynku Oddziału Banku w Kunicach do dnia 31.10.2018 r. Bank będzie nieczynny.